Jak vydělávat online stejně jako influenceři?

Přinášíme postup, jak jednoduše vydělávat online s oblíbenými značkami stejně jako influenceři.

1) VYTVOŘTE SI SVŮJ OSOBNÍ LIKEMAT PROFIL

2) ZAČNĚTE VYDĚLÁVAT SE ZNAČKAMI

V horním boxu “Vydělávat se značkami” hlavního feedu si vyberete značku, se kterou chcete vydělávat a následně její kampaň. Po kliknutí na kampaň budete rovnou přesměrování na kampaňový příspěvek.

V tomto boxu můžete také publikovat své příspěvky přepnutím záložky “Vytvořit příspěvek”. Kampaně značek naleznete také v boxu “Vydělávejte se značkami” v pravém sloupci.

3) VÝDĚLEK Z KAŽDÉ KAMPANĚ

Všechny kampaňové příspěvky jsou označeny růžovým okrajem a hláškou Sponzorováno. U kampaňového příspěvku naleznete popis a výši provize, kterou můžete získat. Jedná se buď o provizi z nákupu, fixní provizi za získání konverze nebo o odměnu za proklik u sdíleného odkazu.

4) SDÍLEJTE A VYDĚLÁVEJTE

Jakmile máte vybranou kampaň, kterou chcete sdílet, klikněte na tlačítko “Sdílet a vydělávat”. Kampaň doporučujeme sdílet pouze mezi přátele a kontakty, které by daný produkt mohl zajímat. Pokud Vás produkt v kampani zaujal, stačí kliknout na “Získat cashback” a získáte uvedenou provizi ze svého nákupu na Likemat účet.

5) ČÍM VÍCE SDÍLÍTE, TÍM VÍCE VYDĚLÁVÁTE

Vámi sdílený odkaz kampaně je unikátní a díky měřícím kódům umístěným na stránce značky vždy přesně poznáme, že přivedený proklik nebo konverze je právě díky Vám. Svůj unikátní odkaz můžete sdílet na sociální sítě, přes SMS nebo email. Pokud k němu přidáte zajímavý komentář, může se zvýšit míra prokliku a nákupu. Čím více odkaz sdílíte, můžete získat více prokliků a následně i nákupů. U každé kampaně je také uvedena hodnota délky cookies. Jedná se o počet dnů, po kterou může nově přivedený uživatel nakoupit a Vám se připíše provize z jeho nákupu. Většinou se jedná o délku 1-30 dnů.

6) SLEDUJTE SVÉ VÝDĚLKY

V sekci Moje peněženka vidíte vždy přesný počet prokliků s sdílených odkazů, počet dokončených konverzí, jejich hodnotu a celkový svůj výdělek. K dispozici jsou také podrobné statistiky dle jednotlivých kampaní.

7) VÝPLATU VÁM ZAŠLEME NA ÚČET

Výplatu Vám zašleme převodem na zadaný bankovní účet a to již po dosažení 50 kr. 1 kr má hodnotu 1 Kč. Vše je bezpečné, rychlé a online.

8) JSME VÁM K DISPOZICI

Potřebujete s něčím pomoci nebo Vás zajímá více informací? Kontaktujte nás pomocí emailu info@likemat.com nebo na tel. čísle 777 844 304 (9:00 - 16:00 hod)