O stránce
Likemat.com je affiliate sociální síť, kde lidé vydělávají doporučováním oblíbených značek stejně jako influenceři, nebo se jen tak baví.
Kategorie
  • Vše pro firmy
  • Revoluční 1082/8
  • Praha
  • 110 00
  • www.likemat.com
  • 777778462

  • Počet fanoušků: 632

Doporučte přátelům nákup výběrového koření Lízela a získejte zpět 7 % z jejich nákupu!

www.likemat.com/lizela

Vyberte si z produktů a značek, které nejvíce zaujmou vaše přátele a známé! Pak již stačí daný produkt nasdílet. Pokud přátelé přes váš odkaz nakoupí, získáte odměny!

www.likemat.com/catalog

Doporučujte e-shop s pěchovadly na kávu (tzv. tampery) svým přátelům! Pokud nakoupí, získáte zpět 10 %.

www.likemat.com/heavy-tamper

E-shop Blossom nabízí krásné vzrory bavlněných látek na šití roušek! Pokud jejich stránku navíc nasdílíte svým přátelům, získáte z jejich nákupu provizi 5 %!

www.likemat.com/blossom

Doporučte svým přátelům zdravé svačinky pro aktivní životní styl! Pokud nakoupí, získáte provizi 7 %.

www.likemat.com/nutricnitycinky

Doporučujte přátelům nákup Hexagonek - unikátních nerostů, vytvarovaných do šestiúhelníků! Za každý jejich nákup získáte provizi 15 %.

www.likemat.com/hexagonkysk

Doporučujte svým známým a přátelům originální ručně vyráběné módní doplňky české výroby! Za každý jejich nákup získáte provizi 5 %.

www.likemat.com/motylumcz

Zkusit dready a nezničit si vlasy? Doporučte přátelům e-shop s falešnými dready a copánky! Z jejich nákupu získáte provizi 7 %.

www.likemat.com/fakedredy

Doporučte svým přátelům e-shop s multifunkčními šátky s unikátními designy, které upotřebí v dnešní "rouškové" době! Pokud na e-shopu nakoupí, získáte zpět 9 %! Navíc si mohou užít akci 2+1 šátek zdarma.

https://www.likemat.com/faceshield1

Nasdílejte svým přátelům ze sociálních sítí e-shop s přírodní korejskou kosmetikou a získejte z jejich nákupu 8 % zpět!

www.likemat.com/charm-shop

Doporučte svým přátelům nákup na e-shopu rodinného vinařství ze Šatova! ? Zpět můžete získat provizi 3,5 %.

www.likemat.com/laurentsatov

Máte rádi fitness? Sdílejte stránku s vašimi přáteli a získejte 15% provizi z jejich nákupu! ?️‍♀️

www.likemat.com/vipro

Nové, nepoužité zboží z přebytkových skladů za skvělé ceny! Nasdílejte svým přátelům e-shop s hračkami, oblečením, kosmetikou, obuví a dalšími produkty. Pokud nakoupí, získáte zpět 5,5 %.

www.likemat.com/obchodnawebu

Kvalitní české povlečení s výbornou kvalitou z příjemného materiálu! Nasdílejte stránku přátelům a získejte 5% provizi z jejich nákupu.

www.likemat.com/blossom

Doporučte přátelům online prodejnu kompresních podkolenek s oblíbeným českým vzorem! Pokud nakoupí, získáte zpět 7 %.

https://www.likemat.com/spinawear

Doporučujte e-shop s luxusními hodinkami světových značek! Nyní navíc slevy až 80 %! Za každý nákup ať váš nebo vašeho sledujícího vám e-shop 11am připíše 8 % zpět!

www.likemat.com/11amcz

Nasdílejte přátelům e-shop s originálními plechovými hrníčky! Takový dáreček jistě potěší i v této těžké době. :) Z nákupu vašich přátel získáte 4,9 %.

www.likemat.com/mujplechacek

Nasdílejte e-shop se skvelými dárky v podobě unikátního produktu - malování podle čísel z vlastních fotek! Pokud z vašeho sdíleného odkazu někdo nakoupí, přičteme vám 7 %!

www.likemat.com/vymalujsisamcz/post/940

Všechno zlé je k něčemu dobré. Máte nyní více času doma? Objevte, co všechno vám nabízí sociální affiliate síť LIKEMAT! Sdílejte oblíbené značky a vydělávejte! Výplata již od 50 Kč.

www.likemat.com

Bavte se doporučováním oblíbených značek stejně jako influenceři! A stejně jako oni můžete i vydělávat. Jak na to si můžete přečíst krok od kroku: http://bit.ly/jak-online-vydelavat

Zajímá vaše přátele móda, šperky či doplňky stravy? Nalákáte je spíše na přírodní produkty, kosmetiku nebo kvalitní víno? Nebo víte jistě, že neodolají moderním vychytávkám a elektronice? S affiliate sociální sítí LIKEMAT jistě najdete to, co se vašim přátelům bude hodit nejvíce. Za každou jejich objednávku navíc získáte provizi! ? www.likemat.com/catalog

Na affiliate sociální síti Likemat se můžete bavit jako na klasické sociální síti a zároveň vydělávat pomocí doporučování stránek svým známým a přátelům! Výplata již od 50 Kč!

Nasdílejte svým přátelům e-shop s přírodní kosmetikou The Pionears a získejte 3,5 % jako provizi z jejich nákupu!

www.likemat.com/thepionears

Vyberte si ze všech firem, které mají své kampaně na LIKEMAT a sdílejte klidně všechny nebo jen ty, které vás nejvíce zaujmou! Pokud vaši přátelé provedou nákup přes váš unikátní odkaz, dostanete od firmy odměnu! Někde se také nabízí možnost vlastního nákupu se slevou. www.likemat.com/catalog

Máte oblíbené e-shopy, které ještě nejsou aktivní na LIKEMAT? Získejte odměnu 300 Kč za každý vámi doporučený e-shop! ?

www.likemat.com/likemat/post/257

Doporučujte e-shop s profesionální čistící a úklidovou chemií značky STAR BRITE a dalšími výrobky! Za nákup vašich přátel získáte provizi 14 %.

www.likemat.com/dexinoclean

Používejte affiliate sociální síť LIKEMAT a vybrané značky vám budou platit stejně jako influencerům!

Chcete používat LIKEMAT, ale ještě si nejste přesně jisti, jak to vlastně funguje? Přinášíme vám přesný postup, jak jednoduše vydělávat s oblíbenými značkami! ?

www.likemat.com/help/jak-vydelavat-online

Ještě neznáte affiliate sociální síť LIKEMAT? A víte, že s ní můžete zábavnou a nenáročnou formou vydělávat jako influenceři doporučováním oblíbených značek? ?

Více zjistíte zde: www.likemat.com/pro-uzivatele

Doporučte e-shop Chia Shake CZ svým přátelům a získejte z jejich nákupu provizi 14 %! ?

www.likemat.com/chiashake/post/659

Podělte se o radost z používání affiliate socíální sítě LIKEMAT i se svými blízkými! Za každého přivedeného uživatele získáte odměnu 150 Kč! Jak na to?

www.likemat.com/likemat/post/258

Získejte 14% z každé vaší doporučené objednávky! Sdílejte svým přátelům e-shop s dětským oblečením z přírodní bavlny a dámskou luxusní módou!

www.likemat.com/trendupcz

Vyberte si z kampaní oblíbených značek a vydělávejte s nimi stejně jako influenceři! Stačí si jen vybrat, tady je najdete všechny na jednom místě. :) http://bit.ly/katalog-kampani

Sdílejte e-shop se stříbrnými šperky Šperky pro tebe a jako provizi získáte 5 % z nákupu vašich přátel! Neplatí na akční zboží.

www.likemat.com/sperkyprotebecom

Nakupte na e-shopu K&Z DESIGN a získejte slevu, nebo e-shop doporučte svým přátelům! Za jejich nákup získáte provizi 1,4 %.

www.likemat.com/kzdesign

Sdílejte přátelům skvělá autorádia za super ceny! Pokud nakoupí, získáte provizi 5,6%!

www.likemat.com/hpeshop

Doporučujte e-shop pro všechny milovníky koček!? Za nákup vašich přátel získáte zpět 7 %!

www.likemat.com/kocicipani

Sdílejte e-shop s originálním a kvalitním oblečením české výroby, které rozzáří každý šatník! Z nákupu vašich přátel získáte zpět celých 14 %!

www.likemat.com/utopy

Doporučujte obchod se špičkovým funkčním oblečením s použitím nanotechnologií! Z každé objednávky vašich přátel získáte zpět 7 %.

www.likemat.com/nanoshop

Nasdílejte svým přátelům e-shop rodinného lihovaru Žufánek nebo na něm sami nakupte! Provize 3,5 %.
www.likemat.com/zufanek

Stříbrné šperky, bižuterie a další kvalitní doplňky z chirurgické oceli a dalších materiálů na e-shopu iOCEL! Doporučte ho přátelům a z jejich nákupu získáte 9,9 %!

www.likemat.com/iocel

Provize připíšeme do vaší peněženky a peníze vám vyplatíme na účet již od 50 Kč!

www.likemat.com/pro-uzivatele

Doporučujte e-shop s luxusními pletacími přízemi, jehlicemi a háčky! Za doporučení přátelům získáte provizi 5 % z jejich nákupu!

www.likemat.com/katrincola

Vydělávejte jednoduše online! Na affiliate sociální síti LIKEMAT budou firmy platit přímo vám! Stačí když nasdílíte oblíbené značky svým přátelům a pak už jen čekáte na provize z jejich nákupů! ?

www.likemat.com/pro-uzivatele

Získejte provizi 7% za nákup z vámi nasdíleného odkazu! Doporučujte Gravon, e-shop s kvalitní chirurgickou ocelí a možností gravírování na šperky a Zippo zapalovače!

www.likemat.com/gravon

Doporučujte e-shop s kompletním vybavením domácnosti FOR LIVING a získejte 5% z objednávek vašich přátel!

www.likemat.com/forliving

Sociální síť, kde můžete sdílet své zážitky, fotografie, bavit se s přáteli, ale také vydělávat peníze? To přesně je LIKEMAT! Za doporučování oblíbených značek získáte provize z nákupů vašich přátel. Odměny vyplácíme už od 50 Kč. Tak hurá do toho! ?

Sdílejte elektronické aromadifuzery značky Rulopak, které provoní velké prostory jako jsou showroomy či restaurace. Za nákup z vámi nasdíleného odkazu získáte 14% provizi!

www.likemat.com/rulopak

Nakupte na e-shopu Krása bez chemie nebo doporučte stránky svým přátelům a získejte odměnu! E-shop nabízí přírodní veganskou kosmetiku vhodnou nejen pro těhotné ženy!

www.likemat.com/krasabezchemie

https://docs.google.com/document/d/1LmBHPw1ibr029lPmM3Mv_s_07f08O_RjpVWxvDGTzxw/edit

Sdílejte e-shop s eco lahvemi na vodu a dalším sortimentem Maur.cz! Jako provizi získáte 7 % z nákupu vašich přátel!

www.likemat.com/maur

Sdílejte e-shop s eco lahvemi na vodu a dalším sortimentem Maur.cz! Jako provizi získáte 7 % z nákupu vašich přátel!

www.likemat.com/maur

Doporučujte e-shop Rencissa, kde najdete široký výběr dámského oblečení ve stylu sportovní elegance. Za doporučení přátelům získáte 7% z jejich objednávky!

www.likemat.com/rencissa

Doporučujte módní, stylovou značku hudebního oblečení a doplňků! Z nákupu vašich přátel získáte provizi 7 %!

www.likemat.com/musicone

Kolik vašich přátel už používá LIKEMAT? Přiveďte je k nám a získejte za ně odměnu!

www.likemat.com/likemat/post/258

Likemat funguje jako naprosto běžná sociální síť, přidanou hodnotou je možnost vydělávat s vašimi oblíbenými značkami! Založení účtu trvá chviličku a je samozřejmě zcela zdarma! ?

www.likemat.com/pro-uzivatele

Doporučte Likemat svým kamarádům a pokud začnou prostřednictvím naší sítě vydělávat, dostanete za každého z nich 150 Kč! ?????‍?

Přečtěte si o tom více:
www.likemat.com/likemat/post/258

Doporučujte netradiční spací vaky SelkBag svým přátelům a získejte zpět 7%! ?️

www.likemat.com/selkbag

Nasdílejte svým přátelům stránku s doplňky stravy Suplementy.cz a pokud nakoupí, získáte provizi 3,5 %!

www.likemat.com/suplementy

Nakupte na e-shopu Vše pro zdraví nebo ho doporučte svým přátelům! Ke každé objednávce rozdávají dárek a navíc získáte provizi 2,1%!

www.likemat.com/hluskova

Doporučujte Vapoo.cz a získejte provizi 3,5 % z nákupů vašich přátel!

www.likemat.com/vapoocz

Sdílejte e-shop s originálním oblečením NEBE NEBO svým přátelům a získejte provizi 7,7 % z jejich nákupu!

www.likemat.com/nebenebo

Doporučujte e-shop Módní Nebe a získejte provizi 7 % z nákupů vašich přátel! Určitě je osloví široká nabídka luxusních značek.

www.likemat.com/modninebe

Doporučujte e-shop s úžasnou nabídkou krytů k telefonům všech značek a typů! Pokud vaši přátelé nakoupí, získáte zpět provizi 10,5 %

www.likemat.com/krytpromobilcz

Doporučte svým přátelům nádherné svíčky MATYS, které se v roce 2018 staly jedním z nejprodávanějších vánočních dárků! ?️ Z jejich nákupu získáte provizi 14 %!

www.likemat.com/matyscandles

test

test

test

test

test test

test

Doporučte e-shop s kvalitní dámskou módou Perfect Dress EU svým přátelům a získejte 10,5 % z jejich nákupu zpět!

www.likemat.com/perfect-dress-eu

Sdílejte e-shop Anadu svým přátelům a získejte provizi 4,9 % z jejich nákupu! Nabízejí k prodeji přírodní esenciální a vonné oleje vyráběné v ČR včetně difuzérů.

www.likemat.com/anadu

Doporučujte e-shop s chirurgickou ocelí Ewena svým přátelům a získejte 10,5 % zpět z jejich nákupu!

www.likemat.com/ewena

Zajímá vás, jak začít vydělávat na síti Likemat či jak si vytvořit firemní profil? Chcete jen vědět, jak celý Likemat funguje? Zašlete nám svůj dotaz a my vám ho rádi zodpovíme!

https://www.likemat.com/contact

Vydělávejte doporučováním značek nebo se jen tak bavte na sociální affiliate síti Likemat! Funguje na stejném principu jako vaše oblíbené sociální sítě a navíc přes ni ještě můžete vydělávat doporučováním oblíbených značek! ?

Vydělávejte online stejně jako influenceři! Doporučujte své oblíbené značky a získejte provize z nákupů přátel a svých kontaktů! Výplatu zasíláme již od 50 Kč. ?

Jak vše funguje? www.likemat.com/pro-uzivatele

Máte hodně kamarádů??

Máte hodně kamarádů??

https://www.likemat.com/likemat/post/258

Doporučujte Smartuj.cz mezi své přátele a získejte 6,7% zpět z jejich nákupu! Mají fittness náramky a smart watch za nejlepší ceny. www.likemat.com/smartujcz

SOUTĚŽ O 1000 Kč ZA PŘÍSPĚVEK S NEJVÍCE LAJKY vyhrála ve 43. týdnu Monika Sovová, gratulujeme! Tento týden můžete opět soutěžit, a to do neděle 10.11. 2019! www.likemat.com/likemat/soutez

Máte přátele, kteří ještě nevědí o Likemat? Zajistěte si 20% z jejich výdělku: https://www.likemat.com/likemat/post/258 .?=?

VYTVOŘTE PŘÍSPĚVEK A VYHRAJTE 1000 KČ! Jak na to?

1. Vytvořte příspěvek na osobním profilu na Likemat
2. Do textu příspěvku přidejte hastag #1000
3. Sbírejte lajky ke svému příspěvku

Uživatel s největším počtem lajků u příspěvku vyhraje 1000 Kč do své peněženky.

Jak získat více lajků u příspěvku? Klikněte na datum nebo čas zveřejnění příspěvku, zkopírujte odkaz příspěvku a pošlete ho svým známým, aby vám dali lajk.

Soutěž probíhá od 4.-10.11. 2019. Výherní příspěvek uveřejníme 11.11. 2019 na profilu www.likemat.com/likemat a výherci připíšeme 1000 Kč do jeho Likemat peněženky.

Průběžné výsledky sledujte zde: www.likemat.com/likemat/soutez

Máte známé nebo přátele, kterým by se hodilo pořádné ozvučení do auta? Řekněte jim o ozvucujeme.eu a získejte 5% z jejich nákupu! Více na https://www.likemat.com/ozvucujemeeu

Vybírejte si z kampaní aktivních značek na Likemat a začněte vydělávat jejich sdílením mezi své přátele nebo kontakty.

Široká nabídka produktů pro děti nebo maminky na baby-line.cz ⤵️
https://www.likemat.com/babyline

Vyberte si kampaň, klikněte na tlačítko Sdílet a vydělávat a rozešlete svůj unikátní odkaz mezi kontakty nebo známé. Po té jen sledujte v Likemat peněžence počet prokliků a výši svých výdělků. ?

Vytvářejte příspěvky na Likemat a sdílejte tak zážitky se svými přáteli bez omezení. ?

Získejte 20% z výdělku svých přátel dříve, než vás předběhne někdo jiný!

https://www.likemat.com/likemat/post/258 :arrow_heading_down:

Doporučujte Likemat eshopům a za každý platící získejte 1.000 Kč! Více zjistíte přímo v kampani Doporučujte Likemat eshopům. :plus1:= :moneybag:

https://www.likemat.com/likemat/post/257

Podívejte se, jak se stát influencerem https://www.likemat.com/page/help :arrow_heading_down:

Vydělávejte stejně jako nelly_urbankova doporučováním vína a sektu značky 38 a získejte 10% z každé objednávky svých přátel.

https://www.likemat.com/sklep38/post/393

Vydělávejte stejně jako nelly_urbankova doporučováním vína a sektu značky 38 a získejte 10% z každé objednávky svých přátel.

http://bit.ly/ZACIT_VYDELAVAT_SE_SKLEP38

Vydělávejte stejně jako @nelly_urbankova doporučováním vína a sektu značky 38 a získejte 10% z každé objednávky svých přátel.

www.likemat.com/sklep38/post/393 :arrow_forward:

Vydělávejte stejně jako nelly_urbankova doporučováním vína a sektu značky 38 a získejte 10% z každé objednávky svých přátel.

http://www.likemat.com/sklep38/post/393

Vydělávejte stejně jako nelly_urbankova doporučováním vína a sektu značky 38 a získejte 10% z každé objednávky svých přátel.

http://www.likemat.com/sklep38/post/393

Vydělávejte stejně jako nelly_urbankova doporučováním vína a sektu značky 38 a získejte 10% z každé objednávky svých přátel.

Vydělávejte stejně jako nelly_urbankova doporučováním vína a sektu značky 38 a získejte 10% z každé objednávky svých přátel.

xx www.likemat.com/sklep38/post/393

www.likemat.com/sklep38/post/393

x https://www.youtube.com/

x

Vydělávejte stejně jako doporučováním vína a sektu značky 38 a získejte 10% z každé objednávky svých přátel.