O stránce
Vína, dárky a jedinečná soutěž o nejlepší sekty v ČR. Vytvoř si svoji vlastní etiketu a staň se Brand Ambassadorem značky Sklep38!
Kategorie
  • Velkoobchod a výroba
  • Hlavní 38
  • Velké Bílovice
  • 691 02
  • www.sklep38.cz
  • 776700783

  • Počet fanoušků: 153

Originální dárek k Vánocům? ?Plavky od @nelaslovakova_fashion a k tomu víno Pálava výběr z hroznů 2018 polosuché.
Víno můžete zakoupit na eshopu http://www.sklep38.cz/neonky nebo v Neonkárně spolu s plavkama ?

Něco se chystá... jsem nadšený z nové spolupráce s Nelou Slovákovou! ? #neonkybynelaslovakova #neonky #neonkybikiny #neonkyfashionshow #etiketa #vino #namiru #show #openingparty #winery #skoupil @vinarstvipetrskoupil @petrskoupil

Další brut a číslo 2 z 38 nejlepších sektů České republiky je sekt Volařík Brut 2013 z vinarstvi_volarik ?. Příjemně ovocný sekt ze tří odrůd je vyroben tradiční metodou - druhotným kvašením v lahvi a následným ležením na jemných kalech po dobu 26 měsíců. Chardonnay dodalo sektu plnost a kyselinu, Rulandské bílé chlebovinku a Sauvignon aromatiku a zvýraznění ovocnosti. Silně ovocný sekt doplňuje v závěru lehký minerál. Nakoupit můžete na http://www.sklep38.cz/sekty-2019/-2-sekt-volarik-brut-2013-vinarstvi-volarik ??.

Víno s vlastní etiketou?☀️Můžeš ho mít i ty! ? Stačí se jen prokliknout na náš eshop a vybrat si tvoji oblíbenou odrůdu! ☺️??

Eshop ? http://www.sklep38.cz/ambassador-collection

Začínáme u nejsušších sektů. 1. z 38 oceněných vín je sekt Pinot Blanc Nature Brut 2015 z @rodinne_vinarstvi_sedlak ?. Už jste někdo zkoušel tento sekt? ? ? eshop ? http://www.sklep38.cz/sekty-2019/1-sekt-pinot-blanc-nature-brut-2015/ ? #sklep #wine #38 #velkebilovice #sedlak #pinot #blanc #dnescestujemczsk #visitczsk #summer #amazingplaces #cestujzamenej #wanderlust #stayandwander #travelgram #wildculturecz #topczechphoto #beautifuldestination #wine #winery #czechrepublic #ilovejiznimorava @petrskoupil